Simüle Edilmiş Kimlik Avı Saldırısı

by admin

Bu Kimlik Avı Saldırısı Simülasyonu, çalışanlarınızın kimlik avı e-postalarına karşı savunmasız olup olmadığını belirleyecek ve siber güvenlik duruşunuzu iyileştirmek için derhal düzeltici önlemler almanızı sağlayacaktır.

Bu test, 1.200’e kadar çalışanınıza yönelik gerçek bir kimlik avı saldırısını simüle eder. Testinizi bugün yaptırın.

Genel Bakış

Personeliniz bir kimlik avı saldırısına nasıl tepki verirdi?

Bu hizmet, karmaşık olmayanlardan son derece hedefli bir kampanyaya kadar değişebilen kimlik avı e-postalarını simüle ederek personelinizin kimlik avı tehditlerine karşı farkındalığını değerlendirir. Çalışanlarınızın farkındalığını değerlendirmeye yardımcı olmak için çok çeşitli istatistikler yakalayacağız. Bunlar, iş ve teknik riskleri de tanımlayan ve personel farkındalığının nasıl artırılacağına dair tavsiyelerde bulunan bir raporda ayrıntılı olarak açıklanacaktır.

 

Tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanan bu test aşağıdakileri belirlemenizi sağlayacaktır

 

  • Çalışanlarınıza karşı başlatmak istediğiniz saldırı türü;
  • Hedeflerin kimler olması gerektiği ve
  • Hangi metrikleri ölçmek istediğinizi.

Saldırıyı gereksinimlerinize göre tasarlayacak ve oluşturacağız. Bu genellikle kimlik avı e-postasının gönderileceği bir alan adı oluşturmayı içerir; bu alan adı kendi alan adlarınızdan birine benzeyecek şekilde tasarlanabilir, kuruluşunuzun veya güvenilir tedarikçilerinizin e-posta şablonlarını taklit edecek bir şablon geliştirilebilir, kimlik avı e-postalarının yönlendirileceği web sayfaları oluşturulabilir vb.

Kapsamlı raporunuz şunları içerecektir:

Testin sonunda, aşağıdakilere ayrılmış kapsamlı bir rapor alacaksınız:

Yönetici özeti
İşletmenizin risklerinin üst düzey, teknik olmayan özeti.

Değerlendirme detayları
Değerlendirmenin ne zaman yapıldığı, değerlendirme türü, değerlendirmenin kapsamı ve değerlendirme hedefleri.

Kimlik avı şablonu
Kullanılan şablon ve açılış sayfasının ayrıntıları, nasıl tasarlandığı ve kullanıcıların bunun bir kimlik avı kampanyası olduğunu nasıl anlayabileceği.

Bulgular
Genel bakış, danışmanın yorumu ve kimlik avı kampanyasına veri gönderen kullanıcı sayısı ve genel risk puanınız dahil olmak üzere sonuçların ayrıntılı dökümü. Bu aynı zamanda departman bazında ayrıştırılabilir ve diğer sonuçlarla karşılaştırılabilir.

Bu hizmet kimler içindir?
Bu hizmet, çalışanlarının farkındalık düzeylerini anlamak veya kimlik avı eğitim programlarının etkinliğini test etmek isteyen kuruluşlar için uygundur.

Test, bir kimlik avı şablonu kullanarak 1.200’e kadar çalışanınıza yönelik gerçek bir kimlik avı saldırısını simüle eder. Fiyat, hedeflenen kullanıcı sayısına bağlı olacaktır.

Birden fazla saldırıyı/şablonu içerebilecek ve kullanıcılarla güvenilir ilişkiler kurabilecek daha özel bir saldırı için lütfen özel bir fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin.