GÜVENLİ DİJİTAL ÇALIŞMA ALANI

by admin

Tamamen entegre bir dijital çalışma alanıyla iş üretkenliğini geliştirin

Neden Citrix Çalışma Alanı

Yalnızca Citrix, kişilerin uygulamalarına, masaüstlerine ve verilere her yerden güvenli bir şekilde erişmelerini sağlamak için en eksiksiz ve entegre çalışma alanını sunar. XenApp ve XenDesktop’tan Windows uygulaması ve masaüstü sunumu, XenMobile’dan aygıt güvenliği, ShareFile ile dosya senkronizasyonu ve paylaşımı ve NetScaler ile ağ güvenliği üzerine güvenin. Ve sadece bir Citrix Çalışma Alanı, kullanıcılara IT denetimi ve basit, güvenli erişim için kolaylaştırılmış, tam donanım, bulut ve ağ seçimini sunar.

Bir Citrix Çalışma Alanı nedir?

Uygulama ve masaüstü yayınlanması

Citrix Workspace, dünya çapında 100 milyondan fazla kullanıcısıyla, uygulama ve masaüstü sunumu için endüstrinin önde gelen çözümleri olan XenApp ve XenDesktop’ı barındırıyor. Citrix Workspace, Windows uygulamaları ve masaüstlerine, ayrıca Linux, web ve SaaS uygulamalarına herhangi bir cihazdan, herhangi bir ağdan, güvenli ve uzaktan erişilmesini sağlar.

Kurumsal hareketlilik yönetimi

Citrix Workspace, XenMobile teknolojisini kullanarak, mobil cihaz yönetimi (MDM), mobil uygulama yönetimi (MAM), mobil içerik yönetimi (MCM), güvenli ağ geçidi ve kurumsal düzeyde mobil verimlilik uygulamaları için kapsamlı bir çözüm sunar.

Dosya senkronizasyonu ve paylaşımı

Citrix Workspace, tüm kurumsal ve kişisel mobil aygıtlarda kurumsal BT sınıfı veri hizmetleri sunar; bununla birlikte toplam BT denetimini korur. ShareFile’i kullanarak dosyaları herhangi bir cihazdan erişebilir, senkronize edebilir ve güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz. Çevrimdışı erişim, kullanıcılar hareket halindeyken bile üretkenliğini korur.

Şube ağı ve WAN

Citrix Çalışma Alanı, gerçek zamanlı yol seçimi, kenar yönlendirmesi, durum bilgisi olan güvenlik duvarı, uçtan uca QoS ve WAN optimizasyonunu bir araya getiren bir çözüm olan NetScaler SD-WAN’ı içerir.

Güvenli uzaktan erişim

Citrix Çalışma Alanı, uzaktan erişim altyapısını konsolide etmek ve bir veri merkezinde, bulutta veya SaaS olarak teslim edilsin, tüm uygulamalar arasında tekli oturum açma olanağı sağlayan NetScaler Birleşik Ağ geçidi içerir.

Citrix Çalışma Alanının temel kullanım durumlarından bazılarını keşfedin

Dijital işinizi güvence altına alın. Uygulamalarınızı ve verilerinizi koruyun.

Artan mobil çalışma biçiminde verimliliği koruyun

Bir bulut stratejisi ile verimliliği arttırın ve maliyetleri düşürün