Haber Siteleri İçerik Kaldırma

by admin
Google İçerik Kaldırma

İlk olarak arama sonuçlarında yer alan içerikleri neden kaldırmak istediğinizin cevabını almalıyız.

  • Arama sonuçlarında çıkan içerik sizlere hakarette bulunuyor olabilir,
  • Hakkınızda yayınlanmış yalan veya karalama bir haberi içeriyor olabilir,
  • SEO çalışmalarınıza zarar verecek URL’ler oluşturulmuş olabilir.
  • Sizlerin isteği dışında yayına alınan ve size zararı olan içerikleri arama sonuçlarından kaldırılmasını elbette ki talep edebilirsiniz. Arama sonuçlarından kaldırılmasını talep ettiğiniz içeriğin tüm web sayfalarından kaldırılacağını söylemek doğru olmayacaktır. Ancak arama sonuçlarında bir haber sizden habersiz ve kontrolünüz dışında da farklı kaynaklar tarafından yayına alınmış olabilir. SEO Hocası olarak sizler için bu tarz prestijinizin zedelenmesine hatta ekonomik durumunuzu sıkıntıya sokabilecek olumsuz içerik veya bilgileri içeren arama sonuçlarını kaldırtma işlemini üstleniyoruz.
Google İçerik Kaldırma Nasıl Yapılır?

Düzenli olarak kendi isminizle veya da marka adıyla sosyal medya, arama motorları ya da haber sitelerini inceleyerek hakkınızda çıkan herhangi bir olumsuz durum olup olmadığının kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu tarz takip işlemleri için oldukça profesyonel bir şekilde sosyal medya takibi, arama motoru takibi yapılarak marka, ürün veya da kişi hakkında yayınlanmış kötü bir içerikten anında haberdar olmanız sağlanır. Böylece de hızlıca aksiyon alınarak çözüme ulaştırılması gerekmektedir. SEO Hocası olarak bunun takibi sizler için yapıyoruz.

Sahte sosyal medya hesaplarını, sizleri karalamaya yönelik bilgilerin otorite değerinin düşürülmesi, çevrimiçi olarak özel hayatınızı korumaya yönelik çalışmalar tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Böylelikle, dijital dünyadaki prestij ve itibar kaybının yaşanmasını engellemekteyiz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Ediyorum Daha fazla oku